Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 квітня 2017 року
Оперативна нарада 
 
18 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів  центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району. 
Перед початком розгляду основних питань порядку денного голова райдержадміністрації Віктор Козак привітав всіх присутніх із Пасхальними святами, побажав здоров’я, миру та родинного благополуччя. 
Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, виконання доручень, даних на оперативних нарадах та здійснену роботу відзвітували керівники управлінь та служб району. Заступник начальника  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про пожежу господарської надвірної споруди в селі Тойкут та причини її загорання. 
У зв’язку з різким зниженням середньодобової температури повітря, для забезпечення температурного режиму  в бюджетних установах відповідних територіальних одиниць згідно діючих норм та вимог головою райдержадміністрації Віктором Козаком було дано доручення щодо відновлення опалювального сезону 2016-2017 року до настання сприятливих погодних умов.  
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович проінформувала про початок виплат ветеранам війни  до 5 травня, щорічної разової грошової допомоги, нарахування якої було проведено  в розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України  від 05 квітня 2017 року №223. Посадовець відмітила що у 2017 році розмір виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у порівнянні з 2016 роком збільшено на 26 відсотків.
Під час наради також були розглянуті питання щодо добудови спортивного залу та класних кімнат ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодяжне, виявленого місця невідомих поховань на території Дубівської об’єднаної громади, підготовки до сесії районної ради та інші. По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація