Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 квітня 2017 року
                                                                            Шановні жителі Ковельщини!
Божою милістю ми діждали світлого дня Великодня! З того самого моменту, коли учні Господні сповістили світові про Воскресіння Спасителя нашого Ісуса Христа, все життя Церкви сповнене неминущої радості — Христос Воскрес із мертвих, і смерть переможена!
У ці  світлі та сонцесяйні дні ми перебуваємо у життєстверджуючій спільній радості, адже подія, що сталася багато століть тому поблизу древнього Єрусалима, стосується кожного з нас. Більше того, Воскресіння Христове має воістину вселенське значення, бо через нього Спаситель дарував можливість знайти благодатну єдність з Богом кожному.
З відчуттям глибокої радості сердечно вітаємо Вас натхненними і незмінно величними словами великоднього благовістя: «Христос воскрес!».
Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.
Хай світле Христове Воскресіння наповнить Ваші домівки благословенним щастям, щирою любов’ю та доброю вдачею, а Ваші серця світлом любові до Бога і ближніх,  милосердям, добром та радістю.  Нехай  Господь Бог не обходить усіх нас  своєю милістю і дарує мир кожній душі, кожному дому і нашій ненці Україні.
                                               Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

                                                                     З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація