Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 квітня 2017 року
Відбулося засідання ради оборони області

14 квітня  голова райдержадміністрації Віктор Козак спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульцманом, військовим комісаром Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергієм Гладуном та членами ради оборони району взяли участь в засіданні ради оборони області, яке проходило у відеоселекторному режимі. Провів засідання голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.
Під час засідання було заслухано заступника військового комісара облвійськомату полковника Володимира Дриженкова, який інформував раду оборони області про хід виконання завдань вищого військового керівництва держави та завдань Генерального штабу Збройних сил України щодо обсягів комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом у 2017 році; забезпечення заходів весняного 2017 року призову громадян на строкову військову службу. За його словами, 229 волинян уклали контракт на військову строкову службу в І кварталі 2017 року. За підсумками І кварталу Волинь посідає 4-те місце серед західних регіонів України.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до представників влади на місцях з проханням максимально контролювати питання безпеки в районах у період Пасхальних свят.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   



Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація