Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 квітня 2017 року
Антикризовий енергетичний штаб області

13 квітня відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу області у відеоселекторному режимі, яке провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, окремі працівники установ, організацій району та  управління регіонального розвитку райдержадміністрації.
На порядок денний були винесені питання: про завершення опалювального сезону 2016-2017 років в області та про стан розрахунків споживачів області за спожиті енергоносії.
Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Пиріг під час виступу зазначив, що всі підприємства теплокомуненергетики області загалом розрахувалися за минулорічні борги або реструктуризували їх.
Директор ТОВ «Волингаз Збут» Микола Тищук повідомив, що розрахунки населення за спожитий газ в порівнянні до початку опалювального сезону становлять 178,4%. Директор комерційний ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз розповів, що ситуація з розрахунками волинських тепловиків за розподіл блакитного палива значно покращилася. «Якщо будуть відшкодовані всі пільги і субсидії, то вперше в історії на 1 квітня не буде заборгованості за цими підприємствами», – сказав посадовець.
Члени Антикризового штабу розглянули ряд інших важливих питань та прийняли відповідні рішення.

 Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація