Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 квітня 2017 року
Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» чітко регламентує участь депутатів місцевих рад у діяльності ради, зокрема в роботі сесій, засідань постійних та інших комісій, до складу яких  обрано депутата.
Так, сьогодні, голова райдержадміністрації Віктор Козак виконуючи, передбачені чинним законодавством, повноваження депутата Волинської обласної ради брав участь в пленарному засіданні тринадцятої позачергової сесії  облради. Сесію вів голова ради - Ігор Палиця. Після озвучення представниками  депутатських фракцій заяв, депутати розглянули ряд  депутатських запитів та запитань.
В порядку денному  сесії обласної ради 49 питань серед них такі: про затвердження звіту з
виконання Регіональної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік; про внесення змін до рішення обласної ради від 02 лютого 2017 року № 10/34 „Про обласний бюджет на 2017 рік”; про затвердження звіту про результати реалізації проектів регіонального розвитку, визначених Планом заходів на 2015-2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Волинської області за 2016 рiк; про затвердження Регіональної схеми формування екологічної мережі Волинської області;  про затвердження Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік; про Програму інформатизації Волинської області на 2017-2019 роки «Електронне урядування Волині»; про внесення змін до Регіональної програми підвищення енергоефективності Волинської області на 2011-2020 роки; про внесення змін до Обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2017 роки; про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки; про внесення доповнень до обласної довгострокової цільової програми „Житло для молоді” на 2013-2017 роки; ряд питань управління майном  спільної власності територіальних громад сіл, селищ області; питання щодо затвердження проектів  землеустрою та низка звернень депутатів обласної ради до вищих органів державної влади та інші.
Не оминуло уваги депутатів і наболіле питання Ковельської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод», адже почути депутатську позицію прийшли й ковельчани.  
Також обласна рада підтримала  проект рішення щодо  проголошення 2017 року на Волині Роком Української Повстанської Армії та вшанування 70-річчя примусової депортації українців.
Загалом, усі  питання порядку денного тринадцятої позачергової сесії були розглянуті депутатами обласної ради.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація