Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 квітня 2017 року
Робоча поїздка голови райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Віктор Козак проінспектував хід проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу «Сонячний промінчик» в селі  Уховецьк, який буде  відкрито в найкоротший термін.
 
Фінансувався цей об’єкт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій та за рахунок коштів районного та сільського бюджетів. 
Роботи по капітальному ремонту даної установи проводило ТзОВ «Будова», тривали вони менше року, нині вже на стадії завершення. 
Були виконані роботи з капітального ремонту першого та другого поверхів, також виділені кошти на придбання та встановлення обладнання та предметів довгострокового користування, проведено реконструкцію господарської будівлі під котельню. 
Наразі тривають роботи по благоустрою території, зокрема облаштування сходів, дитячого майданчика, виготовлення огорожі та колодязя.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак та підрядник обговорили ряд організаційних та технічних питань із завершення робіт.
   
   

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація