Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 квітня 2017 року
Сьогодні голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик  провів  щотижневу оперативну нараду за участі  керівників структурних  підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних  органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників окремих підприємств, установ  і організацій області. За посередництвом відеоселекторного зв’язку учасниками наради  також були  представники органів державної влади та місцевого самоврядування міст та районів, зокрема від Ковельського району – перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман,  начальник Ковельської ОДПІ Сергій Кондратюк, начальник управління соціального захисту населення Олена Давидович, в. о. начальника
Ковельського управління Державної казначейської служби України у Волинській області Олена Саченюк, заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталія Гайдучик, начальник станції Ковель Волинського структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ  «Українська залізниця» Руслан Александрук.
Порядок денний наради був насичений питаннями бюджетного характеру зокрема, щодо  підсумків виконання  місцевих бюджетів області,  виконання на території області державного бюджету  станом на 1 квітня 2017 року,  завдання з наповнення бюджетів в квітні поточного року та щодо казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів у березні 2017 року.
За словами директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ігора Никитюка, за І квартал цього року до загального фонду місцевих бюджетів області  надійшло 740,2 млн. грн. власних доходів або 127,7 % до запланованого. Тобто обласний бюджет виконано на 110 %, понад план отримано 10,6 млн. грн. Проти  відповідного періоду минулого року надходження до бюджету  в цілому по області зросли на 42,9 % або на 220 мільйонів гривень. При цьому, позивна динаміка спостерігається практично в усіх зведених місцевих бюджетах.
В свою чергу начальник головного управління ДФС в області Світлана Савчук повідомила,
 що у першому кварталі 2017 року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано майже 1,3 млрд. грн.  платежів і це на 306 млн. грн.  або на 31 % перевищує минулорічний показник. Збір до загального фонду Державного бюджету склав 610,5 млн. грн., що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні майже 114 % із перевиконанням 74 млн. грн. Місцеві бюджети 
області поповнилися більше, ніж на 679 млн. грн. в частині платежів, що адмініструються органами ДФС і це на 35,8 % або на 179,1 млн. грн. більше до відповідного минулорічного періоду. Виконання визначених розписом доходів місцевих бюджетів склала 122,3 % з перевиконанням 124 млн. грн.
    Як  зазначив заступник начальника Волинської митниці ДФС в області Василь Герман за підсумками роботи у першому кварталі 2017 року Волинською митницею ДФС перераховано до Держбюджету 1 мільярд 593,4 мільйони гривень. Виконання доведеного показника становить 128,8 %, перевиконання – 356,4 мільйона гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження митних платежів збільшилися на 478,1 мільйон гривень або на 42,9 %. Тобто на ремонт та відновлення доріг Волині буде спрямовано 170,8 мільйона гривень, – повідомив Василь Миколайович.
Згідно порядку денного наради начальник  управління Держпраці в області Ростислав Стасько  проінформував про проведену роботу для забезпечення законодавчого встановленого рівня оплати праці  на Волині. За словами Ростислава Богдановича упродовж 2016 року Волинським обласним управлінням Держпраці проведено понад 600 заходів превентивного характеру, спрямованих на попередження вчинення порушень суб’єктами господарювання у сфері трудового законодавства, охорони праці та промислової безпеки. Пріоритетним напрямком  роботи залишається  проведення превентивно-роз’яснювальної роботи, а згодом – інспекційної. Упродовж першого кварталу 2017  року головними державними інспекторами у сфері дотримання законодавства про працю здійснено 194 перевірки суб’єктів господарювання із виявленням ряду порушень. Головне завдання  управління - не накладення штрафних санкцій чи притягнення до відповідальності роботодавців, а усунення виявлених порушень з метою дотримання безпечних умов праці та оформлення трудових стосунків.
Особливу увагу під час оперативної наради було приділено питанню  щодо компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян у 2017 році виробничому структурному підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Змістовну інформацію в контексті вищевказаного питання  надали заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук та  в. о. начальника виробничому структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Іван Якименко. 
   В підсумку роботи  окремі представники структурних підрозділів облдержадміністрації отримали ряд   завдань та  доручень до виконання.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація