Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 квітня 2017 року
У райдержадміністрації  відбулась щотижнева оперативна нарада.
Сьогодні, як і кожен понеділок, у  Ковельській райдержадміністрації  відбулась   щотижнева оперативна  нарада,  мета якої підвести  підсумки діяльності  усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за тиждень, що минув  та вдало спланувати роботу на   поточний робочий  тиждень, а також налаштувати посадовців на першочергове виконання завдань та доручень  та успішне виконання   покладених функцій і повноважень.
Нарада відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака, за участі
голови районної ради Андрія Броїла та першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана. 
Працюючи згідно порядку денного, заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтаннік повідомив, що  тиждень минув без надзвичайних ситуацій в районі.  З програмою перебування, у період Пасхальних свят, дітей з Донецької області на Ковельщині учасників наради ознайомив перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.
Про роботу щодо забезпечення законодавчо встановленого рівня  оплати праці доповіла Олена Давидович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Зокрема, Олена Григорівна повідомила, що  питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці  на підприємствах, організаціях, установах  району продовжує залишатися одним з найважливіших питань в діяльності райдержадміністрації. Для забезпечення моніторингу рівня заробітної плати  найманих працівників в районі  не один рік працює робоча група, а для забезпечення реалізації рішень, спрямованих   на підвищення рівня оплати праці  в районі створена та діє міжвідомча робоча група, яка провела  три засідання, заслухала 49 керівників підприємств, де порушуються законодавчо встановлені мінімальні гарантії оплати праці. Як результат діяльності цієї міжвідомчої робочої групи  -  направлено клопотання до управління Держпраці у Волинській області щодо проведення контрольно  - перевірочних  заходів  по окремих підприємствах району.
В ході роботи начальник відділу  державної реєстрації  райдержадміністрації Юрій
Кондратович  інформував  про надання адміністративних послуг у І кварталі 2017 року. Наразі, до відділу надійшло 572 заяви щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх  обтяжень, подано 223 заяви для вчинення реєстраційних дій щодо фізичних осіб – підприємців та 63 заяви  для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб.  Прийнято та надіслано до Головного управління юстиції у Волинській області документи щодо державної реєстрації п’яти громадських об’єднань. Загалом, за вчинення відповідних реєстраційних дій до районного бюджету сплачено адміністративного збору на суму  – 77900,00 грн.
Із  змістом  розпорядження  Президента України від 17.03.2017 року №61/2017 «Про вивчення у 2017 році  діяльності місцевих державних адміністрацій» учасників наради ознайомила  начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Олена Пархомчук. Про утворення міськрайонного управління у Ковельському районі та м. Ковель  Головного управління  Держгеокадастру у Волинській області розповіла виконуюча обов’язки керівника цієї установи Галина Левчук.
В ході роботи голова райдержадміністрації  озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів, ознайомив із запланованими заходами  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них. Також Віктор Теодосійович побажав усім вдалого і результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація