Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 квітня 2017 року
На позачерговій сесії районної ради.
Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Козак взяв участь в роботі тринадцятої позачергової сесії районної ради. Вів сесію голова ради – Андрій Броїло, в залі зареєструвалися 18  депутатів райради. На порядку денному  три питання:
Про Звернення Ковельської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної  комісії, що  здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішення НКРЕКП про встановлення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.
Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №10/10 «Про
 районний бюджет на 2017 рік.
Різне.
Традиційно, створивши робочі органи сесії, а саме лічильну та редакційну комісії, без оголошення депутатських запитів і запитань, народні обранці перейшли до опрацювання питань порядку денного сесії.  Щодо першого питання, то депутати відразу розпочали процедуру обговорення тексту звернення та самої проблематики, висвітленої  в проекті рішення. 
Скористались таким правом депутати ради: Аркадій Степанюк,  Анатолій Корнійчук, Олександр Титомир, Володимир Андросюк та присутній на сесійному засіданні  керуючий Ковельським відділенням ПАТ «Волиньгаз» Сергій Рибачок. Опісля депутати  в запропонованій редакції  ухвалили проект рішення і текст звернення. Щодо  другого питання порядку денного сесії, то  зміни до районного бюджетну на 2017 рік  обумовлені  уточненням цільового  призначення іншої субвенції для обласного бюджету на умовах спів фінансування на дрібний ремонт доріг. 
В розділі «Різне», як би не звучало це риторично, депутати порушили низку різних за тематикою питань. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація