Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 квітня 2017 року
Щоб дороги були якісними та безпечними.
З числа комплексних заходів по благоустрою територій сіл і селищ, що активно впроваджуються на території району, найвагомішою і найбільш  затребуваною та звісно, найбільш затратною,  є робота по ремонту  доріг. Адже після зимового періоду сільські дороги перебувають в незадовільному стані і для власників транспортних засобів щоденне пересування по шляхах загального користування є доволі проблематичним.
Найбільше незручностей ями на наших дорогах додають організаторам пасажирських переведень. Тому, аби встигнути у весняний період привести центральні дороги  сіл і селищ району в належний стан питання ремонту доріг перебуває на постійному та особливому контролі у голови райдержадміністрації Віктора Козака. 
Щоб проінспектувати і переконатись в якості 
проведення ремонту доріг Віктор Теодосійович, в рамках робочого візиту, сьогодні побував у Дрозднівській та Білашівській сільських радах. Тут по – справжньому кипить робота, працює техніка філії «Ковельський автодор» ДП «Волинський автодор». Уже  відремонтована частина доріг в селах Дроздні та Гончий Брід, дорога, що сполучає ці села з с. Воля Любитівська. Швидкими темпами та відмінної якості ведуться ремонтні роботи по дорогах в  межах Білашівської сільської ради. В планах - грейдерування, ямковий ремонт, підсипання щебенем та піском  доріг загального користування в усіх сільських та селищних радах району. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація