Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 квітня 2017 року
В селі Дроздні відбувся виїзний прийом громадян.
В повітрі ледь відчутний весняний дим, в полі вже працює трактор,  біля кожної оселі кипить робота, люди підгрібають, підмітають, підбілюють дерева, одним словом упорядковують територію та власні оселі, готуються до Великодних свят. Та  в повсякденному житті кожного є моменти, коли вирішити проблеми і особисті питання  самотужки не можливо, а їхати до представників органів державної влади немає ні часу, ні можливості. Саме з такою метою  райдержадміністрацією організовуються і проводяться
 виїзні прийоми громадян за участі керівництва району. Такий черговий прийом громадян для жителів села Дроздні сьогодні  провів перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман. Серед заявників, як завжди, найбільше пенсіонерів і питання у них, звісно, традиційні: щодо пенсійного забезпечення, ряд питань соціального захисту, виділення матеріальної допомоги на лікування. Звісно не обійшлось і без питань земельного характеру, а також низки особистих питань громадян. На кожне звернення була заведена контрольна картка, окремі питання Роман Ярославович взяв під особистий контроль, частина буде спрямована до виконання структурним підрозділам райдержадміністрації. Ряд питань, що стосуватись соціального захисту,  вдалось вирішити на місці, оскільки  до участі в роботі прийому громадян була залучена заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ювченко. 
Такий виїзний вид діяльності посадовців райдержадмінстрації дає можливість на місці обговорити та вирішити  спільно з  місцевою владою чимало актуальних питань сьогодення функціонування та розвитку територіальної громади.  Разом з директором школи Сергієм Лисюком та сільським головою Ніною Крочун  говорили  про стан проведення заходів по благоустрою  населених пунктів сільської ради, про окремі господарські питання місцевого закладу освіти, зокрема, щодо потреби у перекритті даху. З поміж іншого, не менш актуальною була дискусія, щодо запровадження  реформи  децентралізації влади на цій території, нажаль,   жителі сіл Дроздні і Гончий Брід  на сьогоднішній день ще не визначились з подальшою долею їх територіальної громади.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація