Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 квітня 2017 року
Діти з Донеччини святкуватимуть Великдень в Ковельському районі

З метою належної організації зустрічі дітей з Донецької області та змістовного дозвілля у період Великодніх свят перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман провів робочу нараду із працівниками відділу освіти, культури райдержадміністрації, директорами загальноосвітніх шкіл району.
За інформацією Романа Кульцмана з 15 по 18 квітня 2017 року Ковельський район буде приймати групу дітей та педагогів у кількості 22 особи із Нікопольського району Донецької області. Нещодавно за посередництвом Народного депутата України Дмитра Лубінця між Волновахським, Мангушським та Нікопольським районом Донецької області і  Ковельським районом налагоджені дружні стосунки.
У рамках перебування на Ковельщин діти проживатимуть у сім’ях,  матимуть можливість поспілкуватися зі своїми однолітками із загальноосвітніх навчальних закладів району, зможуть ознайомитись з історією та традиціями Волинського краю, святкуванням Великодня.
Із задоволенням зустрінуть групу  і настоятелі місцевих храмів, які розкажуть гостям з Донеччини про особливості святкування Великодня на Волині.
Також юні гості матимуть екскурсію до Колодяжненського музею-садиби Лесі Українки, де відбудеться виховний захід «З любов’ю у серці, тобі Україно», візьмуть участь  в організованому майстер-класі з розпису писанок «Пасхальний сувенір» у Колодяжненській ЗОШ І-ІІІ ст., відвідають Люблинецьку спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ст, ознайомляться з роботою ДЮСШ та школою мистецтв в смт Люблинець.
А ще діти з Донеччини спільно з дітьми Ковельського району візьмуть участь у спортивних змаганнях «Веселі старти» в Люблинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман наголосив, що нам всім потрібно докласти максимум зусиль, аби діти з Донеччини відчували себе захищеними у єдиному, великому, дружньому домі – ім’я якого Україна.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   



Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація