Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 квітня 2017 року
Засідання робочої групи щодо виконання робіт з реконструкції системи водовідведення в с. Вербка

Під час «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» голови райдержадміністрації Віктора Козака, яка відбулась в громадсько-політичній газеті «Вісті Ковенльщини», звернулася жителька с. Вербка по питанню щодо  виконання робіт з реконструкції системи водовідведення в с. Вербка.
4 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман провів засідання робочої групи у складі  начальника  відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури  управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрія Пашинського, Дубівського сільського голови Романа Троцюка, директора ПП «Ковелькомунпроект» Віктора Дубини, завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Івана Чуліпи, представника  УВКГ "Ковельводоканал".
Під час засідання були розглянуті можливі варіанти вирішення проблеми висвітленої заявницею та прийняті наступні рішення:
Дубівському сільському голові Роману Троцюку підготувати перелік необхідних документів та отримати технічні умови УВКГ "Ковельводоканал" на реконструкцію водовідведення в с. Вербка.
Директору ПП «Ковелькомунпроект» Віктору Дубині розробити, з врахуванням отриманих технічних умов, проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вищезгаданого об’єкта.
Дубівській сільській раді передбачити в бюджеті сільської ради кошти на оплату проектної документації та провести роз’яснювальну роботу з окремими мешканцями с. Вербка щодо невикористання земельної ділянки під городи, на якій буде розташовано проектний проїзд та прокладання системи водовідведення.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація