Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 квітня 2017 року
Нещодавно на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Вербка відбувся семінар на тему: «Розвиток творчих здібностей дошкільників».
В  роботі семінару взяли участь  завідувачі та вихователі  дошкільних начальних закладів району.
Семінар відкрила методист відділу освіти  Валентина Пастащук, яка акцентувала увагу присутніх  на тому, що кожна дитина – індивідуальність, яка має від природи неповторний комплекс задатків, на основі яких можуть бути сформовані загальні та спеціальні здібності. Завдання 
педагога полягає у тому, щоб якомога раніше діагностувати перші прояви здібностей і на цьому тлі створити умови для повноцінного гармонійного розвитку особистості кожної дитини. Під час роботи  з дітьми, які мають різний рівень здібностей (здібні, обдаровані та діти з середнім рівнем розвитку) потрібно враховувати  наявност у них інтересу до того чи іншого виду діяльності, не використовуючи примус, бо це пригнічує дитячу зацікавленість. 
В ході роботи учасники семінару мали змогу ознайомитися  з творчими здобутками вихователів закладу з даної проблематики, переглянути практичну  роботу з дітьми та визначити головні завдання щодо розвитку творчих здібностей дошкільників, зокрема щодо створення відповідного середовища для такого розвитку дошкільнят.
 
Відділ освіти райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація