Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2017 року
Звернення громадян є одним із дієвих шляхів захисту їх прав та законних інтересів. Це право закріплено Конституцією України, зокрема  стаття 40 говорить про те, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Організація і проведення особистих прийомів  громадян керівництвом Ковельської райдержадміністрації – одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми жителів району, аби вчасно та ефективно їх вирішити. 
Так,  сьогодні 3 квітня,  голова райдержадміністрації Віктор Козак,  в рамках  проведення чергового особистого прийому громадян зустрічався з жителями району  аби почути про їх проблеми, надати кваліфіковані поради, а головне, позитивно вирішити ті життєво – важливі питання, які ковельчани  не спроможні вирішити самотужки.  Зокрема,  власники
 транспортних засобів, що здійснюють перевезення громадян просили допомоги у  ремонті комунальної дороги до селища Люблинець.  Про розвиток культури в Ковельському районі та щодо фінансової підтримки у  виготовлені друкованої продукції, яка популяризує українських письменників, голова райдержадміністрації спілкувався із  заслуженим працівником культури Іваном Сидоруком. Звертаються до Віктора Теодосійовича за порадами та вирішенням проблем жителів виборчих округів  депутати Ковельської районної ради. Зокрема, В’ячеслав Шкоропад сьогодні порушив питання земельного характеру. Загалом, багато звернень цього дня стосувались  дотримання норм земельного законодавства, в частині  оформлення та надання земельних ділянок у власність, надання в оренду земельних часток – паїв та інші.
Не залишились поза увагою й інші звернення громадян щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, окремі питання соціального захисту  населення тощо. Звісно, не всі проблеми може вирішити місцева влада, але люди ідуть на особистий прийом і сподіваються на невідкладне розв’язання їх питань, тому кожна ситуація детально вивчається і робиться все можливе для задоволення їх законних прав і інтересів. Кожне звернення почуте і взято під контроль.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація