Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2017 року
Чергову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації провів голова райдержадміністрації Віктор Козак.  
Нарада відбулась за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана.
Володимир Войтанік -  заступник начальника  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області проінформував про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Основний акцент посадовець зробив на активізації проведення серед населення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо  заборони спалювання сухої трави. Також Волоимир Войтанік зазначив, що 31 березня в районі працювала група піротехнічних робіт Управління ДНС у Волинській області, яка виявила на території Люблиенцької селищної ради 157 одиниць вибухонебезпечних предметів,  4 квітня буду знешкоджені на території села Старі Кошари.   
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк проінформувала про попередні  підсумки виконання планових завдань з наповнення державного бюджету у березні 2017 року. Світлана Семенівна зауважила, що станом на 31 березня до місцевих бюджетів району надійшло 5,5 млн. грн. (139%). Поряд з цим посадовець зазначила, що виконані всі бюджети селищних, сільських рад, є значне перевиконання.
У свою чергу Алла Антонюк, заступник начальника Ковельської ОДПІ  ознайомила учасників наради з інформацією про попередні підсумки виконання планових завдань з наповнення державного бюджету у березні 2017 року.
Про проведення ярмарки сільськогосподарської продукції доповіла начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська. Лариса Іванівна зазначила, що 1 квітня в центрі міста Ковеля відбулася передпасхальна ярмарка сільськогосподарської продукції, виробленої в сільськогосподарських товариствах, особистих селянських, фермерських господарствах. Під час проведення ярмарки жителям Ковельщини було представлено широкий асортимент  сільськогосподарської продукції: фрукти та овочі, м'ясну продукцію, мед, крупи, пшеницю, саджанці дерев та інші товари. Зокрема,  пшеницю реалізовували за ціною  3,50 грн., м’ясо рубанка вартувала  30-50 грн., бочок – 50-55 грн., сало 20-30 грн.,  картопля, буряк-2-3 грн., капуста - 4 грн., цибуля - 4 грн.,  яйця – 11.50-12 грн., саджанці - до 60 грн.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак наголосив на більш ширшому залученні у ярмаркці сільськогосподарських товариств, фермерських господарств району, з метою реалізації у широкому асортименті овочів, фруктів, зерна, насіннєвої, м’ясо-молочної продукції, саджанців та інших товарів за зниженими цінами.  
Про дотримання в районі вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» доповів начальник  відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури  управління регіонального розвитку райдержадміністрації Юрій Пашинський. Посадовець акцентував увагу присутніх на продовженні у 2017 році на теренах району Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Усі установи, підприємства та організації, незалежно від форм власності, у цьому році беруть участь в толоці з благоустрою населених пунктів району із залученням трудових колективів та громадськості. За словами Юрія Євгеновича, зараз ліквідовуються стихійні сміттєзвалища. Гостро стоїть проблема прибирання сміття придорожніх смуг.
– Тільки спільними зусиллями влади, правоохоронних органів, екологів, небайдужих людей ми зможемо навести лад на своїх територіях. А ще потрібно, щоб змінювався менталітет людей з приводу охорони довкілля, –підсумував голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Голова райдержадміністрації також наголосив на активізації робіт з проведення ремонтних  робіт та грейдерування доріг.
Про стан підготовки до перших виборів депутатів Колодяжненської сільської ради (об’єднаної громади) та Колодяжненського сільського голови 30 квітня 2017 року проінформував керівник апарату Степан Топольський.
Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Віктор Козак зробив акцент на актуальності питань, порушених на нараді та ефективному їх вирішенні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація