Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 березня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак провів «гарячу» телефонну лінію «Запитай у влади»…

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права громадян на звернення до органів державної влади Ковельською  райдержадміністрацією керівництвом району проводяться прямі «гарячі» телефонні лінії з населенням.
30 березня, в редакції громадсько-політичної газети "Вісті Ковельщини" відбулася "пряма" телефонна лінія "Запитай у влади". На запитання жителів Ковельщини  відповідав голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Проведення телефонних ліній, спілкування з жителями району щодо розбудови інфраструктури району, вирішення соціально-побутових питань є свідченням того, що влада спільно з громадськістю вирішує проблеми, з якими звертаються громадяни.
На телефонну лінію поступило більше десятка питань від жителів міста Ковеля, сіл Городища, Дроздні, Любитова, Білашева, Вербки, Дубової, Поворська, Нового Мосира та інших.
Цього разу під час “гарячої лінії” мешканці району порушили питання щодо добровільного об'єднання територіальних громад, перекриття даху в Дрозднівській ЗОШ І-ІІІ ст., оздоровлення дітей, відновлення дороги «Зелена-Білашів», вирубки лісу в Новомосирській сільській раді та інші.
Телефонували також і жителі м. Ковеля, яких хвилювали питання щодо добудови Вербської ЗОШ І-ІІІ ст., виплати за контрактну службу.
Тим, хто звернувся на «пряму телефонну» лінію, голова райдержадміністрації надав вичерпні відповіді та аргументовані роз’яснення щодо вирішення проблемних питань, а також взяв до уваги висловлені пропозиції. По окремих питаннях дав доручення відповідним службам розібратися у суті звернення та допомогти у вирішенні. Відповіді на запитання жителів Ковельщини будуть опубліковані в одному з наступних номерів громадсько-політичної газети «Вісті Ковельщини».

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація