Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
29 березня 2017 року
Благоустрій  сіл, селищ району триває

Поворська об’єднана територіальна громада підтримала розпочату в Ковельському районі Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» і долучилась до виконання заходів щодо  очистки та упорядкування придорожніх смуг на автомобільних доріг в межах Поворської ОТГ. Відрадно, що керівники органів місцевого самоврядування району   із зрозумінням  поставились до того, щоб навести лад на узбіччях доріг  району  саме тепер, доки вони не заросли травою.
Так, 28 березня,   працівники бюджетних установ Поворської сільської ради об’єднаної територіальної громади, озброївшись рукавичками та  пакетами для сміття, прибрали від  різного побутового непотребу узбіччя державної дороги загального користування місцевого значення М-07 в межах Поворської  сільської ради. Роботи було чимало, як результат  вивезено не один трактор сміття.
Толока продовжилась сьогодні, значний обсяг робіт  з упорядкування та прибирання сміття прилеглих  територій придорожніх смуг комунальних доріг в межах села Пісочне було виконано силами  територіальної громади. Загалом,  на території Поворської ОТГ проведено значні роботи в напрямку комплексного благоустрою населених  пунктів громади та прилеглих до неї територій.
Отже, благоустрій  сіл, селищ району триває, погода сприяє такій діяльності, тому звертаємось до жителів району: «Не будьте байдужими, активно долучайтесь до прибирання і упорядкування  нашого  спільного дому!»

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація