Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 березня 2017 року
Сьогодні під керівництвом начальника відділу освіти Ірини Ревейчук відбулось друге засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, одинадцяти членів колегії, керівників загальноосвітніх навчальних закладів району та працівників відділу освіти райдержадміністрації.
Колегія  – є постійно діючим колегіальним та консультативно-дорадчим органом відділу освіти районної державної адміністрації, який створено  для погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції та для колективного й вільного обговорення найважливіших напрямів освітньої діяльності навчальних закладів району.
На поряду денному сьогоднішнього засідання колегії  - ряд питань щодо виконання рішень колегії від 22.03.2016 року, зокрема: Про  стан управлінської діяльності з питань  науково – методичної роботи з педагогічними кадрами в Поворському освітньому окрузі; Про стан організації навчально – виховного процесу у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Зелена, відповідно до Положення  про загальноосвітній навчальний заклад; Про стан викладання та рівень знань  учнів з іноземних мов у Люблинецькому освітньому окрузі.
Працюючи згідно ухваленого порядку денного засідання колегії,  завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Надія Марценюк детально проінформувала присутніх в контексті питання щодо управлінської діяльності  з питань науково – методичної  роботи з педагогами в Поворському освітньому окрузі, який включає в себе навчальні заклади сіл: Підріжжя, Пісочне, Поворськ, Озірне, Гулівка, Ситовичі. Щодо організації навчально – виховного процесу у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Зелена розповіла начальник відділу освіти Ірина Ревейчук. В свою чергу  методист районного методичного кабінету відділу освіти Леся Прокопчук доповідала про стан викладання та рівень знань  учнів з іноземних мов у Люблинецькому освітньому окрузі, до якого входять школи  смт Люблинець, с.Мощена, с.Старі Кошари, с.Кругель  Загалом, кожне  з вищевказаних  питань було детально вивчено та проаналізовано працівниками  відділу освіти  і за підсумками обговорення, під час колегії прийнято узгоджені та виважені рішення. Їх виконання сприятиме популяризації кращого перспективного педагогічного досвіду за окремими напрямами діяльності навчально-виховного процесу.
В ході роботи  колегії перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман підняв ряд питань розвиту освітньої галузі району, зокрема: щодо використання освітньої  субвенції, впровадження у 2017 році енергозберігаючих заходів в загальноосвітніх закладах, використання шкільних автобусів,  щодо підготовки до  оздоровчої кампанії тощо. Роман Ярославович вкотре наголосив, що в освітній галузі другорядних питань немає: всі вони спрямовані на збереження життя і здоров’я дітей, на виховання і навчання їх, підготовку до майбутнього самостійного життя. Незаперечним залишається твердження, що від кожного з численної когорти працівників освітньої галузі залежить, в яких умовах здобуватимуть освіту учні, який багаж знань отримають і якими громадянами України стануть.
З поміж іншого  під час засідання колегіального органу відділу освіти вдалось обговорити  та вирішити  низку питань життєдіяльності загальноосвітніх закладів району:  питання участі ЗОШ  у заходах до  «Дня Європи»,  у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», чимало питань  організації навчально – виховного процесу,  про участь педагогів в конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»,  ряд питань фінансово – господарського характеру та інші.
     В підсумку роботи колегії керівники загальноосвітніх закладів  мали можливість поспілкуватись з колегами, отримати добірку методичної літератури та вирішити власні організаційні питання з працівниками відділу освіти райдержадміністрації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація