Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
17 березня 2017 року
Розпочався  цикл нарад з питань бюджетування  гуманітарної сфери області

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика  розпочався  цикл нарад з питань бюджетування  гуманітарної сфери області за участі керівного складу департаменту фінансів облдержадміністрації, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, управління охорони здоров’я  облдержадміністрації, районних державних адміністрацій. Серед учасників сьогоднішньої наради в овальній залі обласної ради – перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, в ковельській районній студії відеоселекторного зв’язку – керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк,  головний лікар  Центру ПМСД Ковельського МТМО Геннадій Давидюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук.
Головна мета наради такого типу – почути і зрозуміти проблеми кожної  громади області, напрацювати спільні комплексні пропозиції щодо потреби у фінансуванні галузей  освіти і медицини області, сформувати загальний спектр таких пропозицій для обговореннях їх із депутатами місцевих рад і лише тоді представити їх перед вищими органами влади з метою вивчення врахування їх при внесенні змін до Державного бюджету України. Варто зазначити, що є  досвід щодо напрацювань таких спільних пропозицій області,  зокрема, щодо реалізації інвестиційних програм і проектів розвитку в 2017 році, які здійснюватимуться з використанням видатків обласного  та державного фонду регіонального розвитку.
В ході роботи про загальну характеристику забезпеченості асигнуваннями витрат на заробітну плату працівників галузей освіти та охорони здоров’я  області у 2017 році учасників наради проінформував заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Селедець. Щодо забезпечення освітньою субвенцією загальноосвітніх закладів області інформувала Людмила Плахотна, начальник управління  освіти, науки та молоді  облдержадміністрації, про забезпечення закладів  охорони здоров’я області різних рівнів медичною субвенцією доповідав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк. Представники  районів і міст висловлювали свої пропозиції щодо шляхів економії коштів та потреби в бюджетуванні галузей освіти та медицини.
     В підсумку варто зазначити, що представники органів державної влади продовжують роботу  за вищевказаною тематикою на місцях до чергової наради  у облдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація