Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
16 березня 2017 року
Засідання Антикризового штабу

16 березня  під головуванням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика пройшло засідання обласного Антикризового штабу.
В засіданні також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації  Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, представники  окремих управлінь, відділів   райдержадміністрації.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик акцентував увагу на питанні щодо підготовки до завершення опалювального сезону, який буде розглядатися на наступному засіданні штабу. Посадовець зазначив, що по прогнозах, які дають синоптики, кінець березня, початок квітня передбачаються бути теплими, дав доручення управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації спрогнозувати температурний режим і звернутись до всіх споживачів енергоресурсів різного рівня про те, що питання економії використання енергоносіїв є основним і  завершення опалювального сезону це непросто підведення підсумків, а ще й в теплий період час ефективно зекономити кошти.
В ході засідання начальник головного управління Державної казначейської служби України у Волинський області Михайло Леміщак проінформував про стан фінансування державною казначейською службою заборгованості по пільгах і субсидіях за надані житлово-комунальні послуги та енергоносії згідно спільних протокольних рішень.
Про стан розрахунків споживачів області за спожиті енергоносії доповіли начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» Сергій Мишленик, директор департаменту обліку газу ПАТ «Волиньгаз» Олег Вінцюк та комерційний директор ПАТ «Волиньобленерго» Дмитро Іванов. За словами директора з комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитра Іванова, електропостачання для споживачів на Волині здійснюється в нормальному штатному режимі і немає ніяких факторів, що дозволяли б говорити про проблеми надзвичайного стану.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації. 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація