Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
16 березня 2017 року

День соціального працівника

Нещодавно на базі Ковельського міськрайонного відділу з питань пробації за участі фахівця із соціальної роботи І категорії відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ковельської райдержадміністрації Ніни Кондратюк було проведено день соціального працівника  в ході якого здійснювалась профілактично-роз’яснювальна робота із засудженими звільненими від відбування покарань з випробуванням. На сьогоднішній день на обліку відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 53 молодих особи віком до 35 років. Дана категорія громадян потребує особливої уваги та постійного контролю. А основне завдання соціального працівника полягає в тому, щоб виявити причини скоєних злочинів, з'ясувати життєві умови та психологічний мікроклімат в сім'ях, де дані особи проживають. Спеціалісти постійно шукають методи впливу на кожну особу індивідуально.

Під час заходу особлива увага зверталась  на неприпустимість вчинення нових  правопорушень та злочинів. Також 11 молодим особам були надані консультації   психологічного, соціально-медичного, юридичного, інформаційного характеру.

Позитивний результат у ресоціалізації неповнолітніх та молодих осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, був би неможливий без чітко налагодженого механізму співпраці відділу з питань пробації та відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Відділу соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді територіального центру
соціального обслуговування
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація