Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
16 березня 2017 року
15 березня  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації відбулось   чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Учасники засідання:  члени вищевказаної комісії,  представники  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади області, в студіях відеосолекторного зв’язку, зокрема і ковельській,   - члени територіальних  комісій  з питань ТЕБ та НС.
Значну увагу на засіданні комісії було приділено розгляду питання щодо виконання відповідними службами області  заходів по запобіганню та протидії  масовим  пожежам у лісових масивах, на торфовищах (у тому числі осушених) і сільгоспугіддях області у пожежонебезпечний період 2017 року. Саме   весняний період є  небезпечним для масових загорань лісів, торфовищ, лісосмуг, зокрема, небезпеку пожеж становлять необроблені поля із сухою травою, масовий благоустрій територій зі спалюванням сухих рештків минулорічних рослин та мають місце інші випадки необережного поводження з вогнем. Про діяльність щодо запобіганню та протидії  масовим пожежам у весняний період доповідали представники  обласного управління лісового та мисливського господарства, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та обласного управляння водних ресурсів. «Головне  завдання для представників  відповідних служб області  - вжити максимум зусиль для недопущення пожеж в екосистемах області», -резюмував Олександр Степанцов.
В ході засідання комісії  було окреслено ситуацію щодо  забезпечення населення області  якісною та безпечною  для людського організму  питною водою.  Про проведені заходи з перевірки якості води, результати перевірок та подальші плани в діяльності служб щодо забезпечення області якісною водою доповідали представники управління житлово – комунального  господарства облдержадміністрації, головного управління Держпродспоживслужби в області, ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та обласного управління водних ресурсів.
В підсумку роботи регіональна комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила  рішення, які будуть доведені до виконавців.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політика апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація