Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
15 березня 2017 року
В полі зору влади - контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів
Сьогодні  під керівництвом  першого заступника голови облдержадміністрації  Олександра Степанцова  в овальній залі  ОДА відбулась  нарада з питань координації дій державних органів, які здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів в області. Від Ковельського району  учасником  засідання вищевказаної наради був перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, з числа запрошених - представники  Ратнівської, Старовижівської, Шацької райдержадміністрацій та Ковельської міської ради.
Начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області Наталія Єлова дала детальну характеристику ситуації, що склалася в області по вищевказаній тематиці, визначила ряд населених пунктів району, де є нульовий та недостатній показник видачі ліцензій.
 Про стан  справ щодо контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів у Ковельському районі учасників наради інформував перший заступник голови  райдержадміністрації Роман Кульцман.  Роман Ярославович зазначив, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 7 грудня 2016 року № 568 «Про комісію з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби) в області» в районі створена та діє  відповідна комісія, що  здійснює перевірку та моніторинг ситуації в районі. Відтак, відбуваються постійні засідання цієї комісії, аби напрацювати подальший план дій.
В підсумку роботи перший заступник голови облдержадміністрації  Олександр Степанцов зробив такий акцент: «На території області безліч випадків продажу підакцизних товарів без відповідних дозволів.  Сотні тисяч гривень не потрапляють до місцевих бюджетів. Я вже не говорю про продаж «сурогату». Наша мета – налагодити співпрацю між контролюючими органами, аби спільно покращити ситуацію, що склалася».
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політика апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація