Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2017 року
Тепло сердець – захисникам України …
День українського добровольця -  свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, яке сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
14 березня в актовому залі  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст с. Любитів відбувся районний тематичний захід «Тепло сердець – захисникам України» з нагоди Дня українського добровольця. У 
заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, представники місцевого самоврядування, учасники 
добровольчих батальйонів, волонтери, учасники АТО, громадськість району.
Під час заходу ведучі говорили про героїзм учасників Майдану, патріотизм та жертовність бійців добровольчих батальйонів, які з перших днів початку АТО взяли перший удар на себе і не допустили просування ворога вглиб материкової країни. 
За три роки захищати свободу та незалежність держави на схід України відправились понад 700 жителів Ковельщини. До лав добровольчих батальйонів із перших днів протистояння стали близько сотні ковельчан. Так, люди, які стояли на Майдані, продовжили боротьбу за нашу єдність і свободу під Карлівкою, Маріуполем, Авдіївкою, Донецьким аеропортом, у найгарячіших точках зони проведення АТО.
З Днем українського добровольця від імені голови райдержадміністрації Віктора Козака привітав присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман. «Низько схиляю голову перед подвигом наших вояків, щиро сумую разом із родинами загиблих, дякую волонтерам та представникам громадськості за небайдужість та активну позицію. 
Нині Україні потрібні справжня козацька сила, патріотизм та щире прагнення миру нинішніх бійців, які захищають державу від ворога» - сказав Роман Ярославович. Також побажав всім міцного здоров'я, добра, злагоди, благополуччя, успіхів та непохитної віри у щасливе майбутнє України. 
Почесною грамотою голови Ковельської районної державної адміністрації та голови Ковельської районної ради за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, активну громадянську позицію та з нагоди Дня українського добровольця були нагороджені добровольці батальйону «Айдар», «АЗОВ» та Української добровольчої армії. 
Також подякою було відзначено колектив ЗОШ І-ІІ ст с. Волошки за вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання дітей Ковельщини, активну громадянську позицію та значну матеріальну та духовну підтримку бійців добровольчих батальйонів, які захищають суверенітет та територіальну цілісність держави. 
До присутніх звернувся доброволець Української добровольчої армії Олександр Мінько, який зазначив, що українські добровольці – люди, які відкинувши всі особисті потреби стали в ряди військових або волонтерських формувань, керуючись лише інтересами своєї нації. 
Історично склалося так, що добровольці – це феномен, притаманний українській армії, такі добровольчі настрої проявлялись в різні періоди історії України, особливо, коли виникла реальна загроза державності. Олександр Олександрович відмітив, що їхня організація, яка на сьогодні має назву Національний Рух «ДІЯ», тісно співпрацює з клубом національно-патріотичного виховання «Я - Українець» ЗОШ І-ІІ ст. Волошки. Діти і вчителі школи колядуючи, зібрали кошти, закупили продукти харчування і ліки, які були доставлені на базу 8 батальйону «Аратта» Української добровольчої армії», що знаходиться в Донецькій області. Члени «ДІЇ» Ковельщини створили туристичний простір «Шляхами кобзарів», який розпочав свою роботу на базі Любитівської, Поворської ЗОШ, діяльність якого спрямована на відродження національних традицій, української культури, звичаїв нараду, формування в дітей патріотизму і національної гідності, підготовки молоді до виконання ролі активних громадян.
Доброволець батальйону «АЗОВ» Олександр Філон у своєму виступів звернувся до підростаючого покоління. 
«Майбутнє України залежить тільки від Вас, від того наскільки ви захочете зробити Україну українською, ви самі своїм плідним навчання, своєю працею в майбутньому на благо України зможете побудувати українську державу, адже ви народилися в незалежній Україні, не згубіть цього.» - сказав Олександр Філон.
Також перед присутніми виступили голова районної ради Андрій Броїло, доброволець Української добровольчої армії Микола Грицюк, який днями повернувся із зони АТО. 
Музичними дарунками радували присутніх аматори сцени Любитівського будинку культури та загальноосвітньої школи.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політика апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація