Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2017 року
В рамках  виконання заходів  Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу в Ковельському районі на 2016 – 2020,   сьогодні  під керівництвом заступника начальника, начальника відділу  агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Тетяни Шавлай відбулась нарада за участі  зоотехніка селекціонера по Ковельському району, Валентини Кошарук, в. о. директора ДП «Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві» Сергія Нестерука та техніків штучного осіменіння
Серед обговорюваних питань - реалізація  в районі  у 2017 році заходів обласної та районної програм по  підтримці власників особистих селянських господарств, зокрема в таких напрямках: часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в ОСГ, виплата дотацій пасічникам за одну бджолосім’ю, часткове відшкодування витрат за придбання основних засобів виробництва, в тому числі  ВРХ для власників ОСГ та виплата дотацій власникам ОСГ, які отримуються три і більше корів. Про порядок  одержування такої  фінансової підтримки власниками ОСГ району, використання коштів на вказані вище  цілі  у 2016 році та  потребу у фінансуванні на 2017 рік учасників наради проінформувала заступника начальника, начальника відділу  агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Тетяни Шавлай. Про особливості організації навчання та перепідготовки  техніків штучного осіменіння  корів та телиць  в індивідуальному секторі  розповідав Сергій Нестерук - в. о. директора ДП «Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві».
З поміж іншого в ході роботи вдалось обговорити  ряд інших  важливих питань життєдіяльності  особистих селянських господарств району.
 
Відділ з питань  внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація