Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2017 року
Відбулись фінальні змагання чемпіонату району з волейболу...
Серед завдань, обов'язків та повноважень сектору  у справах молоді та спорту райдержадміністрації  провідне місце займає  діяльність, пов'язана  з  організацією і проведенням фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя. Виконання таких галузевих повноважень передбачає  постійну роботу з пошуку і формуванню спортивних команд району, залучення їх до змагань різних рівнів, організації та проведення спортивних заходів на території району, а відтак,  це - постійна, систематична  діяльність працівників сектору  та, досить часто,  у вихідні дні.
12 березня 2017 року у спортивних  залах  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  с. Зелена та професійно – технічного училища  № 5     м. Ковель відбулись фінальні змагання чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд підприємств, установ, організацій сіл та селищ району, селищних та сільських рад  в рамках програми  сільських спортивних ігор «Ковельщина спортивна 2017».  
Боротьбу за призові місця чемпіонату вели команди Голобської  об’єднаної територіальної громади, села Зелена, ФГ «Волошки»    с. Волошки Колодяжненської сільсьської ради, «Ветеран» с. Гішин Доротищенської сільської ради, сіл Пісочне та Поворськ Поворської об’єднаної територіальної громади.  Відрадно, що у складі  спортивної команди села Пісочне   представники органів влади та місцевого самоврядування району, зокрема Юрій Мацан, начальник архівного відділу райдержадміністрації та Дмитро Матвіюк, депутат районної ради.
Слід зазначити, що всі зустрічі  за чемпіонство між командами  були досить напруженими та непередбачуваними. Команди фіналісти показали досить пристойну гру та хороші результати спортивної підготовки. Команда переможець та призери чемпіонату були  нагороджені кубками і відзнаками  від організаторів змагань.
Протягом ігрового дня в напруженій боротьбі місця запідсумками змагань розподілились наступним чином:                                  
1 місце -  команда «Ветеран» с. Гішин (Доротищенська сільська рада)                   
2 місце - команда с. Пісочне (Поворська об’єднана територіальна громада)  
3 місце -  команда ФГ «Волошки»  с. Волошки (Колодяжненська сільська рада)                         
4 місце -  команда с.Поворськ (Поворська об’єднана територіальна громада)                               
5 місце -  команда  Голобської об’єднаної територіальної громади                                 
6 місце -  команда с. Зелена

Бажаємо усім учасникам змагань миру і здоров’я, оптимізму, цікавих, напружених ігор та нових спортивних перемог.
 
Відділ з питань  внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація