Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 березня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак взяв участь у відеоселекторній нараді…

13 березня голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман спільно з представниками Ковельської ОДПІ, Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області, управління регіонального розвитку, фінансового управління райдержадміністрації, Ковельського управління Державної казначейської служби, взяли участь у відеоселекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. 
На оперативній нараді було обговорено питання підсумків виконання місцевих  бюджетів  області  станом на 01 березня 2017 року та завдання з наповнення бюджету у березні поточного року, виконання на території області державного бюджету станом на 01 березня 2017 року та завдання з його наповнення у березні поточного року.
Директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації  Ігор Никитюк зазначив, що за січень-лютий 2017 року бюджет області виконаний на 125,9 %, понадпланово надійшло 96,5 мільйона гривень. За його словами, бюджет виконали всі органи місцевого самоврядування, окрім Люблинецької селищної ради, причиною якої став неправильний попередньо зроблений селищною радою розпис бюджету.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик дав доручення надати фахову консультацію Люблинецькій селищній раді для того, щоб за результатами першого півріччя громада могла внести корективи у планові показники.
Начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Світлана Савчук повідомила, що в області 3600 субєктів господарювання  продовжують виплачувати зарплату меншу за мінімальну заробітну плату.  З них приблизно: 2 тисячі – юридичні особи та ще понад 1,5 тисячі – фізичні особи. Світлана Савчук зауважила, що за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці підприємцям загрожують штрафи.
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик дав доручення управлінню держпраці надати інформацію про пророблену роботу за результатами першого кварталу. «Люди мають бути захищені законом в частині мінімальної зарплати, а ми маємо зробити все, щоб бізнес цього дотримувався», – сказав Володимир Гунчик.
Заступник голови обласної державної адміністрації Сергй Кошарук доповів про реалізацію інвестиційних проектів та програм у 2017 році, які фінансуватимуться з використанням коштів державного фонду регіонального розвитку, обласного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
Про формування переліку доріг державного та місцевого значення, що співфінансуються з місцевих бюджетів, реалізація в області грантових проектів міжнародної технічної допомоги доповів перший заступник голови обласної державної адміністрації обласної державної адміністрації Олександр Степанцов. Посадовець відмітив, що з бюджетів усіх рівнів на ремонт доріг Волині цьогоріч мають намір витратити трохи більше, ніж 1 мільярд 420 мільйонів гривень.


Відділ з питань  внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація