Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 березня 2017 року
Щотижнева оперативна нарада голови районної державної адміністрації

Вдало спланована робота  – запорука успішної діяльності та позитивних її результатів. У Ковельській райдержадміністрації щопонеділка  проводиться оперативна  нарада,  мета якої підвести  підсумки діяльності  усіх структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за тиждень, що минув, аби мати об’єктивну картину  щодо соціально – економічного  розвитку району, бачення тих проблем, які існують, а також розроблення стратегії вирішення існуючих проблем  та визначення пріоритетних напрямків діяльності  в поточному тижні, а також налаштування посадовців на успішне виконання   покладених функцій і повноважень.
Так, сьогодні, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів  чергову оперативну нараду  з керівниками управлінь, відділів, секторів та служб  райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана,  голови районної ради Андрія Броїла та його заступника Олександра Пасенковського.
На початку роботи Віктор Теодосійович ознайомив із кадровими змінами, що відбулись у райдержадміністрації, зокрема за результатами конкурсного відбору у відповідності до розпорядження голови райдержадміністрації  на посаду начальника відділу ведення державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації призначена - Наталія Прядун.
Працюючи згідно порядку денного, про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації, доповів начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Капець. Посадовець повідомив, що 8 березня  в смт Люблинець  сталась пожежа  у побутовій споруді (вагончик), ймовірна  причина загорання – необережне поводження з вогнем. Олександр Михайлович акцентував увагу на тому, що серед напрямків роботи  відділу провідне  місце на сьогоднішній день займає діяльність з попередження спалювання сухої трави, з метою інформування населення, була проведена  значна робота з сільськими, селищними радами району.
В свою чергу Алла Антонюк, заступник начальника Ковельської ОДПІ розповіла, що Кабінет Міністрів України затвердив порядок розподілу та використання коштів, передбачених у держбюджеті на 2017 рік для бюджетної дотації для розвитку сільгосптоваровиробників та стимулювання виробництва сільгосппродукції.  Оскільки вищевказаний     порядок викликає ряд запитань щодо розподілу коштів державної підтримки аграрних виробників району було оперативно вирішено звернутись до вищих органів влади з пропозицією надати  відповідні роз’яснення щодо впровадження дії порядку.
Про стан казначейського обслуговування  державного та місцевих бюджетів у лютому 2017 року  учасників наради інформувала Олена Саченюк, в. о. начальника Ковельського управління Державної казначейської служби. Зокрема, Олена Степанівна повідомила,  що з 15 лютого казначейська служба з державним бюджетом працює  на постійних кошторисах і при наявності паспортів бюджетних програм, по місцевих бюджетах працює при наявності постійних кошторисів. Всі  місцеві бюджети, які перейшли на програмно – цільовий метод  діяльності подали в казначейство паспорти бюджетних програм. В  лютому місяці згідно помісячно - планових асигнувань поступила в повному обсязі освітня, медична субвенція, базова і додаткова дотації. Проблем в діяльності не має,  при наявності кошторисів правильно оформлених платіжних документів  проплата здійснюється на наступний день.
Про реалізацію  інвестиційних проектів на території Ковельського району у 2017 році доповідав Юрій Пашинський, начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації.   З поміж іншого Юрій Євгенович детально розповів про реалізацію проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій та про перелік об’єктів по ремонту та експлуатаційному утриманню доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності, виконання яких здійснюватиметься за рахунок співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
Далі до слова був запрошений  керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, котрий повідомив, що відповідно до Постанови ЦВК від 14.02.2017 року №19 з 11 березня розпочався  виборчих процес перших виборів депутатів   Колодяжненської сільської ради та Колодяжненського сільського голови  об’єднаної територіальної громади.
Також Степан Степанович  повідомив, що  17 січня 2017 року Верховна Рада України прийняла Постанову про щорічне  відзначення 14 березня  Дня українського добровольця.  Згідно рішення оргкомітету в рамках вшанування  Дня українського добровольця передбачено проведення тематичних, культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів в населених пунктах району  з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань ковельчан, які загинули під час антитерористичної операції.  Один із тематичних заходів відбудеться 14 березня  на базі Любитівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  о 14.00 год.  Посадовець запросив учасників наради до участі в цьому заході.
В ході роботи Віктор Теодосійович  озвучив низку завдань для учасників
оперативної наради, зокрема:  щодо  проведення перевірки транспортних засобів місцевих пожежних загонів, на предмет  їх готовності до оперативних  виїздів; участі у нараді із сільгоспвиробниками  району  представників податкової сфери; напрямків діяльності працівників управління регіонального розвитку  в питаннях організації ремонту доріг на території району; підготовки інформаційних матеріалів до чергової сесії районної ради; підготовки інформації планово-бюджетного спрямування  з питань створення об’єднаних територіальних громад району; організації в районі «Дня довкілля» та інші.
По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі у них. Також Віктор Теодосійович побажав усім вдалого і результативного робочого тижня та запросив до участі в обласній  оперативній нараді, що відбудеться в режимі відеоселекторного зв’язку голову ради, його заступника, представників  окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація