Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 березня 2017 року
Вітання голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла з Днем землевпорядника України

Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби Ковельщини!
 
Від імені Ковельської райдержадміністрації та Ковельської районної ради прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом - Днем землевпорядника України.
Розвиток українського суспільства за всіх часів був пов'язаний із землею. Все, що стосувалося цієї вічної цінності, що якимось чином торкалося земельних відносин, завжди перебувало в епіцентрі суспільної уваги. Земля була і залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства, земельні питання мають виняткове значення і в нашому сьогоденні. 
Сучасний працівник землевпорядної служби – це відповідальний, досвідчений, кваліфікований спеціаліст із глибоким знанням геодезії та земельного права, такий, що вміє приймати швидкі та правильні рішення у спірних ситуаціях, завжди стоїть на варті інтересів держави й людини, дбайливо ставиться до рідної землі. Ми високо цінуємо вашу працю та професіоналізм в управлінні земельними ресурсами  району та маємо надію, що Ви і надалі будете працювати над удосконаленням земельних відносин.
Бажаємо Вам і Вашим родинам миру й добробуту, міцного здоров’я, впевненості у власних силах, творчої наснаги, завзяття на довгі та щасливі роки! Нехай добром, щасливим довголіттям наповнюється Ваше життя, а праця приносить задоволення!

З повагою
Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради.

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація