Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 березня 2017 року
На Ковельщині відзначать День українського добровольця
10 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня українського добровольця, яке провів керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський за участю заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, начальників відділів райдержадміністрації.
- Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №1822 –VIII щороку 14 березня в нашій державі відзначатимуть День українського добровольця, який запроваджено для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Нове свято сприятиме зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної уваги до учасників добровольчих формувань, - зазначив на початку засідання оргкомітету керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський.
Березень 2014 року увійшов в новітню історію України завдяки фактичній анексії Кримського півострова військами Російської федерації. Водночас на південно-східних територіях України активно проводились проросійські мітинги із закликами від’єднання від України та приєднання до складу Російської федерації, захопленням адміністративних будівель та підняттям російських прапорів.
У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.
Посадовець також ознайомив присутніх з розпорядження голови облдержадміністрації від 6 березня №2017 №111  «Про відзначення в області Дня українського добровольця»  та проектом відповідного розпорядження голови райдержадміністрації.
В ході засідання було вирішено провести  один із  заходів  з нагоди Дня українського добровольця 14 березня   в ЗОШ І-ІІІ ст с. Любитів за участю представників районної влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників добровольчих батальйонів, волонтерів, учасників АТО.   
В планах  відзначення - покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України», Стели пам’яті на честь загиблих земляків-жителів Ковельщини. В населених пунктах району пройдуть тематичні, культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи  з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань ковельчан, які загинули під час антитерористичної операції.  А в школах  - тематичні уроки, виховні години, зустрічі з учасниками добровольчих батальйонів.
 Учасники оргкомітету зауважили, що важливо аби День добровольця, який  вперше відзначатиметься в Україні, став символом справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація