Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 березня 2017 року
Професійне свято землевпорядників
З давніх-давен народ України був хліборобським, українські села потопали в зелені, а поля навколо були зорані і засіяні. Повага до землі ввійшла у кров і плоть кожного, народженого українцем, а розумне користування земельними багатствами є і буде одним із пріоритетів нації. Тому цілком зрозуміло, що в Україні є професійне свято людей, які піклуються про землю – мова йде про землевпорядників. Сьогодні  відбувся урочистий захід  з нагоди свята всіх працівників землевпорядної служби і землевпорядних організацій, спеціалістів, які забезпечують раціональне використання земель у нашому районі.  Весь професійно-кадровий актив земельної сфери району та міста, ветеранів цієї галузі у переддень професійного свята прийшли привітати голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Товстига.
Звертаючись до колег, начальник управління Держгеокадастру у Ковельському районі Іван Лукасюк щиро  вітав усіх з професійним святом, дякував за роботу, говорив про успіхи в діяльності землевпорядників району, а також  завдання - зробити все можливе для того, щоб наше національне багатство – земля – була й залишалась доглянутою, захищеною і родючою, щоб саме у такому стані ми передали її нащадкам. Тому, лише працюючи єдиною командою, усвідомлюючи велику відповідальність перед суспільством, землевпорядники з честю повинні забезпечити їх виконання.
З Днем землевпорядника голова райдержадміністрації Віктор Козак  привітав усіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє.
- Ви не лише компетентні фахівці, а мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку,  сприяє наповненню місцевого бюджету. Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі, -  такими були  слова подяки та вітання Віктора Теодосійовича.  А оскільки в залі було чимало представниць кращої половини суспільства
посадовці усім, без винятку, подарували весняні первоцвіти.
Цього дня сяяли усмішки, звучали щирі вітання та побажання від представників влади міста та району,  ветерани землевпорядної служби згадували  проблеми та успіхи у їх діяльності, а в очах іскрилось приємне збудження від зустрічі з колегами, гостями та друзями, з людьми, які присвятили своє життя справі землевпорядкування рідної землі.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація