Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 березня 2017 року
Засідання комісії з питань вивчення умов надання та  підтвердження права  на отримання кредиту  по Програмі "Власний дім"
Районна цільова Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», що діє в районі впродовж десяти років,  дає можливість частково розв’язувати  одну з найважливіших проблем району - забезпечення житлом та поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості шляхом сприяння розвитку індивідуального житлового будівництва на селі, створення сільським забудовникам пільгових умов, надання їм довгострокових  низько відсоткових  кредитів.
В рамках реалізації Програми  сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань вивчення умов надання та  підтвердження права  на отримання кредиту жителями  району.  Вів засідання комісії її  голова – Андрій Мигуля, від райдержадміністрації в роботі комісії участь взяли: начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська, начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, начальник відділу економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури управління регіонального розвитку райдержадміністрації   Юрій Пашинський.
На порядку денному  розгляд клопотань заявників, що перебувають  в списку черговості на отримання кредиту. Станом на сьогоднішній день в  черзі на кредитування перебуває 12 осіб, серед них жителі сіл: Колодниця, Любитів, Тойкут, Заріччя, Колодяжне, Волошки, Стеблі та Ломачанка.  За соціальним статусом  з числа заявників чотири учасника АТО,  три багатодітні сім’ї, що мають троє і четверо дітей.  Варто зазначити, що комісія провела попередню роботу, зокрема, голова комісії  спілкувався з сільськими головами на предмет  наявності у заявників відповідних документів на будівництво чи реконструкцію житла,  щодо їх працевлаштування, сімейного стану та соціального статусу. Окремі заявники  прибули на сьогоднішнє засідання комісії.
В ході роботи  комісія оперативно опрацювала всі заявлені пропозиції,  прийняла рішення щодо задоволення  клопотань на отримання кредиту жителями сіл району, зокрема: М'якота  С.В., учасник АТО - 100 тис. грн., Голярчук М.І., учасник АТО - 80 тис. грн., М'якота І.В. - 50 тис. грн., Луцюк Л.Ф. - 40 тис. грн.
Частину клопотань комісія залишила в списку черговості у зв’язку з  відсутністю в заявників відповідних правовстановлюючих документів на  землю та будівлі. Цим заявникам необхідно проявити активність, привести необхідну документацію у відповідність і лише за таких умов комісія повернеться до розподілу коштів для цих забудовників.
 
 Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація