Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 березня 2017 року
Інформація для осіб з особливими потребами
    
Управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації повідомляє про можливість вступу осіб з обмеженими можливостями до Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів (м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева, буд. 8А).
Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів віком від 16 років I-III груп, що не потребують стороннього догляду  на професійну реабілітацію з медичним спостереженням, соціально-психологічною та іншими видами реабілітації, що забезпечать адаптацію інвалідів до професійного навчання. Навчальний заклад  оголошує прийом абітурієнтів на 2017 рік за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), швачка, молодша медична сестра з догляду за хворими. Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по мірі надходження справ.  
За більш детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації (відділ персоніфікованого обліку та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці) за телефоном 59 502 або за адресою м. Ковель, вул. Івасюка, буд.15.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація