Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 березня 2017 року
Відбулось  чергове засідання постійнодіючої конкурсної комісії по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району.
Відповідно до чинного законодавства райдержадміністрація здійснює ряд повноважень, делеговані їй районною радою. Реалізація таких  повноважень передбачає всебічне забезпечення збалансованого економічного, соціального і культурного розвитку території району на основі раціонального та ефективного використання природних, майнових,  трудових і фінансових ресурсів. Серед  таких повноважень провідне місце займає діяльність щодо оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. З метою ефективного та прозорого  використання  такого майна при райдержадміністрації створена та постійно діє  конкурсна комісія по визначенню переможця на  право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ району. Представницький склад цієї комісії включає в себе представників райдержадміністрації, районної ради та депутатського корпусу ради, очолює комісію голова райдержадміністрації.
Так, 7 березня, як і було анонсовано, відбулось чергове засідання вищевказаної комісії під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака, за  участі членів комісії,  учасників конкурсу та заявників.  Порядок денний був насичений питаннями щодо розгляду конкурсних пропозицій та клопотань по оренді приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.
Зокрема, відповідно до розпорядчого документу райдержадміністрації було затверджено  перелік  приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які пропонуються для надання в оренду на конкурсних засадах. Варто зазначити, що до цьогопереліку увійшли робочі кабінети та гаражні приміщення колишнього управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, що розташовані за адресою м. Ковель, вул. Грушевського,14.
Розглянувши та обговоривши  пропозиції конкурсантів, з визначеною місячною орендною платою  відповідних приміщень,   комісія ухвалила рішення по десяти об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, визначила переможців конкурсу та доручила начальнику управління регіонального розвитку райдержадміністрації  підготувати відповідне розпорядження,  укласти договори оренди з  переможцями конкурсу.
    Працюючи згідно порядку денного, конкурсна комісія розглянула ряд  клопотань щодо оренди кабінетів  та гаражних приміщень за адресою м. Ковель, вул. Грушевського, 14, зокрема, Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та управління Держгеокадастру у Ковельському районі, Ковельської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплекс, ГО «АЙДАР для інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій». Усі клопотання були детально вивчені, проаналізовані, по них були прийняті  та протокольно оформлені комісійні рішення, що ляжуть в основу подальшої роботи управління регіонального розвитку райдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.    
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація