Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
У Голобах відкрили ЦНАП об'єднаної територіальної громади
У Голобах відкрили ЦНАП об'єднаної територіальної громади
 
 
 
  В рамках проекту, який реалізовують у трьох областях Західної України, передбачено модернізацію 15-ти таких сервісних установ. Центр надання адміністративних послуг виконкому Голобської селищної ради — перший такий офіс, облаштований в ОТГ Волині.
- “Фінансування проекту здійснюється в рамках грантового контракту. Загальні видатки на проект по трьох областях — це 1млн.77 тисяч євро. З них -940 тисяч євро — це грантові кошти. А 137 тисяч євро — це кошти співфінансування. Зокрема, по Голобах 355 тисяч гривень — це кошти Голобської ОТГ і 660 тисяч гривень — це кошти проекту...”, - розповідає керівник проекту ЄС з модернізації ЦНАПів Роман Матвійчук.
  У представництві ЄС в Україні відкриття таких центрів на території ОТГ розглядають як важливі кроки реформи децентралізації влади.
- “Ми задоволені прогресом, який є, бо вже створено більше 350-ти ОТГ . А для населення, для людей дуже важливий крок - це надання якісних адміністративних послуг. Це один з перших таких центрів. Свого роду - орієнтир для інших більш як півтисячі ОТГ, які матимуть в себе такі ж центри...”, - говорить керівник програм співпраці представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот.
  У приміщенні центру обладнали 7 робочих місць для адміністраторів, впровадили електронний документообіг. В ЦНАПі є громадська приймальня, архів та кімната персоналу. Для відвідувачів з дітьми облаштували окремий ігровий куточок. Але найважливіше для такого офісу — якість наданих послуг.
- “Послуг у нас буде надаватися на даний момент понад 70-ят. Це реєстрація місця проживання, кадастрового реєстратора... Ми плануємо, щоб у нас виробляли і ID паспорти. Ми будемо старатися надавати нашим людям якісні послуги...”, - каже начальник ЦНАПу виконкому Голобської селищної ради ОТГ Марія Фьодорова.
  Гостей, які прибули на відкриття центру, привітав голова Голобської ОТГ Сергій Гарбарук. Зусилля місцевої громади підтримала виконавча влада району та області. Досвід роботи місцевого центру в перспективі перейматимуть і в інших громадах Волині.
  Голобська об'єднана територіальна громада — одна з найбільших в області і об'єднує 19 населених пунктів та майже 8 тисяч населення.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація