Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 березня 2017 року
Навчальний семінар для опікунів та піклувальників
Службою у справах дітей райдержадміністрації за участю представників Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти  райдержадміністрації  провела з опікунами, піклувальниками Ковельщини навчальний семінар щодо дотримання соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, що влаштовані під опіку та піклування.
Учасники семінару розглянули низку питань, зокрема  щодо  стану утримання, виховання та розвитку дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2016 рік, проходження медичного обстеження дітей, опікунів, піклувальників та інших родичів,  організації літнього оздоровлення для дітей, відповідних категорій,  виконання своїх опікунських обов’язків у частині захисту та майнових прав дітей, що перебувають під опікою, підготовки до самостійного життя  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Особлива увага під час обговорення приділялася питанню  дотримання прав та обов’язків сімей, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наголошувалося на важливості  виховання в дитині сімейних цінностей. Дитина, вийшовши із сім’ї, повинна мати модель здорової, благополучної сім’ї. Також, фахівцями служб була надана повна інформація про сімейні форми виховання – патронат, усиновлення, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.
Заступник начальника Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Киричук надала вичерпну інформацію про порядок виплат пенсій по втраті годувальника.
Головний державний соціальний інспектор  управління соціального захисту населення Олена Пилипчук роз’яснила основні аспекти  порядку призначення та отримання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Завідувач районної психолого-медико-педагогічної комісії Тетяна Демчук надала присутнім батькам-вихователям та прийомним батькам  консультацію з питань психологічних особливостей виховання дітей.
У ході семінару визначилися із темами майбутніх зустрічей, які хвилюють опікунів та піклувальників. Зокрема, запропоновано  розглянути питання щодо особливостей виховання дітей підліткового віку, а також організувати зустрічі з психологами, юристами, нотаріусами.
Підсумовуючи роботу семінару, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації С. Ілюшик подякував всім, хто прийняв у свою родину знедолених дітей. Він також наголосив, що лише спільними зусиллями  інтереси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, можуть бути захищені, а співпраця влади та небайдужих громадян, які взяли під свою опіку дітей, дасть позитивний результат.

Служба у справах дітей райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація