Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 березня 2017 року
Вітання голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла з Міжнародним жіночим днем!


Дорогі, любі, чарівні жінки!
Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем!
Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття “Батьківщина”, “Україна”, “Мати” однаково дорогі для кожного з нас.
Невичерпна енергія і оптимізм жінок, материнська лагідність і турбота про дітей постійно додають снаги нам у складні часи. Ніжні, працьовиті руки, добре, чуйне серце, неперевершена врода наших жінок є справжньою окрасою народу України, гордістю і надією молодої держави.
Наше особливе шанування – жінкам, котрі у тяжкі для країни часи стали в один стрій з чоловіками. Це – учасниці бойових дій, які на Сході країни беруть участь в АТО, боронячи наші рубежі від агресора, а також волонтерки, чию допомогу повсякчас відчувають військові та їх сім’ї.
Низький уклін усім матерям, чиї сини боронять нашу землю на Сході України. Самовідданість, героїзм та мужність Ваших дітей – це Ваша заслуга! Дякуємо Вам за те, що виховали справжніх патріотів.
 Напередодні свята весни і любові, ніжність переповнює природу і наші серця. Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги!
Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для Вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!
 
З словами вдячності і поваги –
 
Віктор Козак, голова райдержадміністрації, депутат облради.

Андрій Броїло, голова районної ради.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація