Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 березня 2017 року
Влада і громада
 
Відповідно до  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Закону України «Про звернення громадян», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення  прямого діалогу з громадянами та кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань керівництвом райдержадміністрації  проводяться виїзні прийоми громадян. Такий формат роботи  дає  можливість не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.
Черговий  виїзний прийом   голова райдержадміністрації Віктор Козак здійснив  6 березня в селі Уховецьк. Для оперативного вирішення  питань, що турбують жителів цієї територіальної громади  до участі в проведенні прийому громадян були залучені представники структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході спілкування до Віктора Теодосійовича  зверталися мешканці громади з різними питаннями, зокрема щодо  оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки (паї), ремонту дороги, працевлаштування молоді у селі. Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході якого жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.
Під час перебування  на території Уховецької сільської ради голова райдержадміністрації  відвідав бюджетні установи, що функціонують на цій території та поспілкувався з громадським активом села, спільно обговорили низку господарських питань  діяльності загальноосвітнього навчального закладу,  сільської ради та питання кадрового забезпечення дошкільного навчального закладу. Із представниками  ТзОВ «Будова»   Віктор Теодосійович проіспектував стан проведення будівельних робіт в дошкільному навчальному закладі. Варто зазначити, що ремонтні роботи в ДНЗ с. Уховецьк розпочаті в жовтні минулого року. На сьогоднішній день основний обсяг робіт виконано – встановлено і запущено нову систему опалення, придбано сучасні котли, підведено водопостачання, відремонтовано господарську споруду під котельню, встановлено нові вікна, двері, сантехнику, підключено електропостачання, закуплено нові меблі, проведено внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи на першому і другому поверхах приміщення: пофарбована  підлога, поклеєні шпалери. Представники влади оглянули прилеглу територію  дошкільного закладу та  намітили план дій щодо виконання  ряду ремонтних робіт зовнішнього характеру  та  благоустрою території ДНЗ.
Ось так,  крок за кроком, мрія маленьких дошкільнят і їх батьків втілюється в життя, адже незабаром офіційне відкриття  ДНЗ в с.Уховецьк.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація