Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 березня 2017 року
Про превентивно-правове виховання школярів
Завданням превентивного виховання є забезпечення виховання в учнів високих моральних рис, які є головним чинником вибору способів поведінки. Воно має здійснюватися на основі морально-правовихзнань, уявлень, поглядів, переконань, почуттів, які склалися в нашому суспільстві й становлять суспільну свідомість; забезпечення подолання окремими учнями шкідливих звичок і навичок, що сформувалися в наслідок помилок і недоліків виховання.
Нещодавно працівниками служби  у справах дітей  райдержадміністрації на базі опорного освітнього закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії»» смт  Голоби,  за участі  батьків, вчителів та учнів провели  засідання «круглого столу» за такою тематикою: як забезпечити безпеку дітей в Інтернеті» та  про превентивно-правове виховання школярів».
Про  відвідуванням дітьми різноманітних Інтернетсайтів перед аудиторією розповіла спеціаліст гуманітарного відділу виконкому Голобської селищної ради Олена Бенесько. Роз’яснення про небезпеку, яка підстерігає   підлітків, що відвідують певні сайти, які пропагують самогубство серед неповнолітніх, надав  інспектор сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрій Кузьмук.
Головний спеціаліст служби у справах дітей Любов Шульгач інформувала  про стосунки між батьками і дітьми, які повинні ґрунтуватись на принципах взаєморозуміння і поваги. Начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації Сергій Ілюшик  проаналізував рівень злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в районі. Про відповідальність за вчинення злочинів та правопорушень серед неповнолітніх розповіли начальник сектору превенції Ковельського відділу поліції Петро Соловенюк та старший інспектор  Ковельського МРВ  Сергій Кедич.
Зустріч завершилась переглядом фільму «Почуй мене!».
В підсумку варто зазначити, що організація соціально-профілактичної роботи в вищевказаному навчальному закладі буде сприяти залученню підлітків та молоді до профілактичних програм, що допомагає їм самореалізуватись у корисних і цікавих заходах, відчути себе причетними до спільної справи.

Служба у справах дітей райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація