Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 березня 2017 року
Особистий прийом громадян...
Особливе місце в діяльності   голови райдержадміністрації Віктора Козака  посідає організація та  проведення особистих прийомів громадян, мета яких передбачає  забезпечення  дії Закону України «Про звернення громадян»  в частині практичної реалізації громадянами  наданого їм Конституцією України права на  відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі  порушення. Вирішувати свої особисті питання,  наболілі проблеми, питання територіальних громад  жителі району ідуть до керівника виконавчої влади впродовж усього робочого тижня. Вислухати, порадити,  а головне допомогти  і позитивно вирішити ту чи іншу проблему – основний принцип роботи із зверненнями громадян у Ковельській райдержадміністрації.
Так, сьогодні, Віктор Теодосійович зустрівся з мешканцями району аби в процесі живого спілкування  надати максимальну допомогу у вирішенні їх проблем. Традиційно чимало звернень стосувались питання   надання матеріальної допомоги  на лікування,  виплати різного роду соціальних допомог та  щодо вирішення  спірних земельних питань.  Серед заявників: жителька Поворської об’єднаної територіальних громади, яка просила  сприяння у працевлаштуванні; пенсіонер Дубівської ОТГ звернувся за допомогою у вирішенні питання щодо успадкування заявником майна згідно свідоцтва про право власності на земельну частку – пай; ліквідатор аварії на Чорнобильській АС, пенсіонер з с. Білин порушив питання перерахунку пенсії, а пенсіонер з Битня просив виділити  матеріальну допомогу на лікування та інші.  
Всі громадяни, що звернулися до керівника району, отримали необхідні відповіді та роз’яснення, усі звернення  будуть взяті на контроль, частина звернень  буде спрямована до органів, які уповноважені їх вирішувати.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.   
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація