Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 березня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак провів оперативну нараду
 
6 березня голова райдержадміністрації Віктор Козак  провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, виконання доручень, даних на оперативних нарадах та здійснену роботу відзвітували керівники управлінь та служб району.
Начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Олександр Капець доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Зокрема проінформував присутніх про пожежі, які трапилися в м. Ковелі,  с. Черкаси та їх причини. Також він проінформував про часті випадки загоряння сухої трави, внаслідок чого, протягом минулого тижня, згоріло 2 дачних будинки. Олександр Михайлович вкотре висловив застереження щодо заборони спалювання сухої трави на території району. Голова райдержадміністрації Віктор Козак дав доручення Ковельському МРВ УДСНС України у Волинській області провести обстеження технічного стану всіх пожежних автомобілів в Ковельському районі.
Про підсумки виконання місцевих бюджетів району у лютому 2017 року доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, яка повідомила, що за січень-лютий місяць до місцевих бюджетів, які не ввійшли до об’єднаних територіальних громад надійшло 3 млн. 433 тис. власних доходів, що становить 134,2 %, понад план надійшло 874 тис. грн.; районний бюджет виконано на 114,9 тис грн. У порівняння з відповідним періодом минулого року власні надходження місцевих бюджетів району зросли в 1,4 рази, або на 919,8 тис. грн. Поряд з цим посадовець зазначила, що виконані всі сільські бюджети. Рівень виконання доходів районного і сільських бюджетів забезпечив фінансування передбачених бюджетних видатків.
Про підсумки виконання планових завдань з наповнення державного бюджету у лютому 2017 року доповіла заступник начальника Ковельської ОДПІ Алла Антонюк, яка відмітила, що за січень – лютий до державного бюджету надійшло 4 млн. 866,5 тис. грн. (факт. минулого року – 3 млн. 599,5тис грн. ріст - 133,5 %).
Посадовець також повідомила, що у  зв’язку з прийнятим Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» податкові інспекції на рівні районів перейшли з контрольних та перевіряючих органів на консультативні. Контрольні функції податкової інспекції залишаються на обласному рівні.
Заступник начальника управління, начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай проінформувала про стан готовності сільгосппідприємств району до початку весняно-польових робіт.
Тетяна Іванівна зазначила, що незважаючи на усі труднощі, навантаження та новації, наразі головним завданням для усіх аграріїв є організація проведення весняно-польових робіт. Отже, постало питання сертифікації та перевірки якісних показників насіннєвого матеріалу. « На сьогодні в області працює дві насіннєві лабораторії – у містах Луцьк (вул. Коперника, 3) та Ковель (вул. Льва Толстого, 12). Провести звичайний аналіз одного зразка насіння тепер вартує з ПДВ 376грн. 80 коп. Багато наших аграріїв подбали про визначення якості насінєвого матеріалу ще до нового року, коли аналіз робився безкоштовно»- сказала посадовець.
Під час наради було відмічено, що цього року у сільськогосподарських підприємствах підживленню азотними добривами підлягає 7016 га озимини, в тому числі 3965 га озимого ріпаку. В господарствах району накопичено 5987 т мінеральних добрив з них 1953 т аміачної селітри, 630 т сульфату амонію, 336 т карбаміду, 323 т діамофосу, 599 т нітроамофоски, 1665 т вапнякової селітри та ін. Згідно намірів, під урожай 2017 року сільгосппідприємствами району планується засіяти ярими зерновими 4340 га, в тому числі кукурудзою на зерно 1200 га. Крім того, соєю - 2800 га, цукровими буряками – 165 га, соняшником – 1500 га. Завдяки сприятливим погодним умовам в районі  стартували весняно-польові роботи. Першими до підживлення озимини приступили у  СТзОВ «Облапське». Підживлено близько 1200 га озимого ріпаку (СТзОВ «Облапське» - 150 га, СТзОВ «Ратнівський аграрій» - 120 га, СТзОВ «В. Прометей» -750 га та СТзОв ім. Л. Українки – понад 100 га).
Про актуальні питання реалізації в районі проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг, як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» доповіла начальник відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ольга Чайка. Посадовець повідомила, що Ковельський ЦНАП є учасником проекту, який охоплює Волинську, Львівську, Рівненську області. На Ковельський ЦНАП в 2016 році було виділено 306,250 тис. грн. коштів гранту, 50 тис грн. кошти співфінансувння.  На сьогодні закуплено оргтехніку, комп’ютери, багатофункціональні пристрої, два монітори-телевізори для електронної черги на суму 167, 332 тис. грн., також закуплено новий ліцензійний договір системи керування чергою, платником якого є Фонд Східної Європи.  В рамках цього ж проекту через державний  тендер Prozorro, який виграла Лихачівська меблева фабрика, здійснюється виготовлення меблів для ЦНАПів Ковельської та Маневицької райдержадміністрації. Також посадовець відмітила, що станом на 1 березня надано 1 797 послуг.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Віктор Козак дав ряд доручень щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності громад району

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.   
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація