Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 березня 2017 року
Сучасний Центр надання адміністративних послуг відкрито в Голобській ОТГ…
 
3 березня відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг виконкому Голобської селищної ради об’єднаної територіальної громади за участю голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, представників організацій-донорів європейського проекту з модернізації ЦНАПів в Україн, голови райдержадміністрації 
Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла, представників місцевого самоврядування, громадськості. На урочистому відкритті ЦНАПу також була присутня делегація з Донецької області на чолі з народним депутатом України Дмитром Любінцом.
Урочисте відкриття розпочалося з вітального слова Голобського селищного голови Сергія Гарбарука, який привітав учасників відкриття й усіх жителів громади із урочистою подією, щиро 
подякував голові облдержадміністрації Володимиру Гунчику, голові райдержадміністрації Віктору Козаку та Представництву Європейського Союзу в Україні в особі присутнього на відкритті керівника програм співробітництва Беренда де Гроота за надану можливість участі Голобської селищної ради у реалізації 
проекту ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», а також приватному підприємству «Гідробудмонтаж» за якісні роботи з реконструкції, ФОП Ігорю Узналі за виготовлені меблі й запевнив, що новостворений ЦНАП налагодить ефективну роботу, своєчасно і якісно надаватиме адміністративні та інші послуги.
З вітальним словом виступив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, який зазначив, що це перша об’єднана громада, яка має такий потужний центр надання адміністративних послуг. «Я впевнений у тому, що проект матиме продовження. Такі центри обов’язково повинні бути в кожній ОТГ, аби сфера послуг стала максимально доступною для людей. Ми повинні створити всі умови для того, щоб усі мешканці розуміли: Європу маємо будувати, найперше, в Україні»  - сказав голова облдержадміністрації.
Керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот наголосив, що сьогодні людям показали практичні кроки реформи, саме в дусі практичних досягнень на місцях і є втілення мрій про краще майбутнє України, які народжувалися на Майдані. Україна не знаходиться на етапі входження до Європи, а вже є її частиною.
Загальні видатки на створення всіх необхідних комфортних умов Центру надання 
адміністративних послуг становлять 1 015 396 грн., з них 660 тис. 396 грн. кошти гранту; 355 тис. грн. кошти співфінансування.
Після урочистого перерізання стрічки усіх присутніх запросили оглянути ЦНАП. Керівник-експерту проекту Роман Матвійчук ознайомив з особливостями роботи ЦНАПу та його функціональним призначенням. 
За словами керівника-експерт проекту, Центр надання адміністративних послуг в Голобській ОТГ є одним із перших в Україні, сформованих за моделлю інтегрованого офісу. На сьогодні центром буде надаватиметься 74 послуги різноманітного характеру, необхідних для населення.
При вході Центру зустрічатиме адміністратор, який розкаже, які послуги надаватимуться, куди та як звернутися. Загалом прийом документів здійснюватимуть 6 кваліфікованих працівників. 
Послуги будуть надаватися на І поверсі і стануть зручними для кожного мешканця громади, в тому числі, для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також є дитяча зона, громадська приймальня, сучасний електронний документообіг, архівне приміщення.
Надання адміністративних послуг безкоштовне. Оплата передбачена тільки за ті послуги, які передбачені чинним законодавством.
Прийом суб’єктів звернень здійснюється за таким графіком: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця – з 08:00 до 15:00, середа – 08:00 – 20:00, субота, неділя – вихідні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація