Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 березня 2017 року
Відбувся семінар - тренінг «Формування комунікативної культури педагогів у сучасному дошкільному закладі»...
Нещодавно  на базі ДНЗ смт Голоби відбувся семінар - тренінг для педагогів ДНЗ  «Формування комунікативної культури педагогів у сучасному дошкільному закладі», метою якого було ознайомлення педагогів з базовими положеннями теорії спілкування, формування навичок ефективної взаємодії, розвиток комунікативних вмінь за допомогою ігрових методів навчання, поглиблення та систематизація знань педагогів  змісту Базового компонента, формування їх професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.
   В  роботі семінару взяли участь завідувачі та вихователі  ДНЗ, методист відділу освіти  Валентина Пастащук.
    Семінар відкрила методист відділу освіти  Валентина Пастащук, яка підкреслила важливість для педагогів бути комунікативними. Сьогодні, коли більшістю дошкільнят мають проблеми у мовленнєвому розвитку, завдання вихователів – постійно шукати нові й удосконалювати традиційні освітні технології  розвитку мовлення у дітей, формування у них   культури спілкування.
Методист дошкільного закладу Ковальчук Олена презентувала роботу з формування комунікативної культури педагогів  у ДНЗ смт  Голоби та провела        тренінг  з учасниками семінару.  Тренінг складався з 3 –х частин. Це – спілкування  вихователя з дітьми, батьками, колегами.
Педагоги  розв’язували педагогічні ситуації, формували навички взаємодії між собою під час виконання різноманітних завдань, удосконалювали свою педагогічну майстерність.
 
Відділ освіти райдержадмінстрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація