Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 березня 2017 року
І тур всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Нещодавно у Центрі туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді (м. Луцьк) відбувся І тур всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Метою заходу було вдосконалення змісту, форм виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення учнівської молоді до вивчення історії, звичаїв, духовної спадщини українського народу.
Активними учасниками обласного конкурсу стали учні навчальних закладів міст Луцька, Володимира-Волинського, Ковеля, Нововолинська, Любомльського, Рожищенського, Горохівського, Любешівського, Маневицького та Ратнівського районів. Ковельський район на даному заході представляла  Олена Ткачук, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Озерне. Вона провела віртуальну екскурсію до Озерненського народознавчого музею «Берегиня». Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки юного екскурсовода, змістовність та якість презентації оглядової екскурсії. Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Військово – історичні музеї», «Музеї історії навчального закладу (історії освіти)», «Етнографічні музеї». За висновками журі І тур всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів в номінації «Етнографічні музеї»  Олена Ткачук посіла ІІ місце і нагороджена грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. За подвижницьку працю з національно – патріотичного виховання молоді, вагомий внесок у розвиток музейної справи в навчальних закладах Волинської області оголошено подяку управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяні Романюк, керівнику шкільного музею «Берегиня», вчителю української мови і літератури ЗОШ І-ІІ ст. с. Озерне. Учениця і педагог отримали цінний подарунок – кубок ІІ ступеня.
Пишаємось досягнення вчительства району, бажаємо учениці і педагогу  нових звершень, сподіваємось на результативну участь у наступних змагальних заходах.

Методичний кабінет відділу освіти
   



Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація