Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2017 року
У  Велицьк  завітала фотовиставка «Герої серед нас»…

У  Велицьк  завітала незвичайна фотовиставка «Герої серед нас». 27 -28 лютого  у Велицькій ЗОШ І-111 ст. жителі громади  мали змогу споглядати 17 портретів бійців, які виконують один з найважливіших обов’язків – захист Вітчизни на передовій. Фотовиставка є спільним проектом відділу інформаційної політики облдержадміністрації та заслуженого журналіста України Валерія Мельника.
Чимало місцевих мешканців, учнів шкіл громади  побачили фотоекспозицію з зображенням бійців АТО. Вони мали змогу впевнитися, що перебувають під надійним захистом військовослужбовців. А ті, в свою чергу стоять і будуть стояти до кінця на сторожі миру та спокою в Україні, оберігаючи їх ціною власного життя. Перед присутніми виступили сільський голова Віктор Ковальчук, та  гість фотовиставки військовий Віталій П’ясецький, який розказав про свою життєву історію у тій війні.
Присутні з хвилюванням слухали розповідь мужнього захисника і захоплювалися його сміливістю та відвагою. Віталій Анатолійович звернув особливу увагу на те, що святий обов'язок кожної людини - бути патріотом своєї держави. Зустріч пройшла у хвилюючій, теплій і невимушеній атмосфері, усі присутні були розчулені до сліз.
Дорогі наші захисники, підростаюче покоління, обіцяє  рівнятись на вас і стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ.
Слава Україні! Героям слава!
Велицька ОТГ
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація