Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2017 року
Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець   відбулась відеоселекторна нарада з питань створення та  діяльності в районах, містах області  міжвідомчих робочих груп по забезпеченню реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.  Від Ковельського району учасниками наради були: голова райдержадміністрації Віктор Козак, начальник управління соціального захисту населення Олена Давидович  та члени  районної   міжвідомчої робочої групи, до складу якої увійшли представники  соціальної, фінансової, пенсійної, податкової, освітньої, економічної, профспілкової сфер району. Світлана Євтихіївна охарактеризувала стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо ухвалення відповідних розпорядчих документів по  створенню та функціонуванню  вищевказаних робочих груп.
Щодо Ковельського району, то відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації утворено міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення  реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання законодавчо встановленого мінімуму. 22 лютого відбулось засідання цієї робочої групи, на якому заслухано пояснення від окремих керівників підприємств району щодо причин  виплати заробітної плати менше законодавчо встановленого  рівня та ухвалено відповідні рішення.
В робочому порядку  учасники наради заслухали інформацію  щодо виплати у січні 2017 року  заробітної плати меншої ніж це передбачено чинним законодавством підприємствами області, про рівень заробітної плати в сільськогосподарських господарствах області та в бюджетних установах області, щодо організації роботи вищевказаних міжвідомчих робочих груп з метою досягнення максимальних результатів діяльності.
В підсумку наради заступник голови облдержадміністрації акцентувала увагу  на  плануванні роботи робочих груп в частині проведення засідань,  виявленні фактів недотримання мінімальних гарантій держави, в проведені роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо рівня оплати праці та дотримання норм законодавства по виплаті мінімальної заробітної плати.
    По завершенню відеоселекторної наради члени районної міжвідомчої робочої групи  обговорили  питання діяльності цього дорадчого органу райдержадміністрації та  виконання повноважень у відповідності до затвердженого положення.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація