Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2017 року
Голова райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян  Кричівичівської сільської ради

Одним із ефективних методів  по вивченню та вирішенню проблем жителів  Ковельського району є проведення виїзних прийомів громадян головою райдержадміністрації. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення наболілих питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району.
Так, відповідно до затвердженого графіку 28 лютого голова райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян  Кричівичівської сільської ради із залученням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Давидович.
При зустрічі з сільським головою Володимиром Кубським Віктор Козак зазначав, що приїхав сюди, з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
Про проблеми, що нині існують у закладах соціальної сфери, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше Віктор Теодосійович відвідав Кричевичівський дитячий садок «Ромашка», вихованцями якого є 30 діток. Оглянувши приміщення дошкільного закладу, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята, тут тепло і затишно, хороше харчування. Проте через мале приміщення, є проблема з влаштуванням дітей в садочок. Жителі територіальної громади просили сприяння у добудові дитячого садочка, а також у ремонтних роботах дитячого майданчика.
А от учні та вчителі Кричевичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, яку Віктор Козак відвідав наступною, потребують облаштування спортивного майданчика. Віктор Теодосійович оглянув шкільну територію, класи, їдальню, котельню, поспілкувався з працівниками школи. Сільський голова Володимир Кубський ознайомив з ремонтними роботами щодо огорожі для навчального закладу, які працівники школи роблять своїми власними силами.  
Також голова райдержадміністрації оглянув фельдшерсько-акушерський пункт с. Ломачанка,  медичний персонал тут працює в затишному приміщенні.
Змістовною виявилась і зустріч Віктора Козака з педагогічним колективом Черемошненської ЗОШ І-ІІ ступенів, де обговорювались питання про оновлення комп'ютерного класу навчальної установи, придбання комп’ютерних столів, оргтехніки, швейної машинки для уроків трудового навчання, заміну котла.
В ході спілкування до керівника  районної державної адміністрації зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами. Занепокоєння у сільських мешканців викликають питання стану доріг.  Віктор Козак повідомив, що в 2017 році з районного та обласного бюджетів на ділянку дороги Кричевичі-Черемошне передбачено 150 тис грн.
Громадянами порушувались  питання щодо освітлення вулиці с. Черемошне, закупівельної ціни на молоко, надання матеріальної допомоги, призначення соціальних виплат, розрахунку за електроенергію, різного роду земельних питань. Мешканці територіальної громади сіл Черемошне, Ломачанка порушили питання щодо допомоги ремонту місцевого храму. Матір загиблого воїна-афганця просила допомоги на придбання шиферу на перекриття даху, учасник АТО звернувся за допомогою у виділенні земельної ділянки. Також громадяни під час проведення прийому ставили питання щодо реформування місцевого самоврядування.
Ознайомившись з перших уст із проблемами місцевих громад і зробивши чимало нотаток у своєму блокноті, Віктор Козак взяв на власний контроль найболючіші питання і пообіцяв жителям територіальної громади в міру можливості допомогти у їх вирішенні.
 
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація