Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2017 року
Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області попереджає…

У зв’язку із  настанням весняно-польових робіт  різко зростає ймовірність виникнення пожеж, причиною яких є необережне поводження з вогнем  при спалюванні  сухої  рослинності. Особливо це стосується власників дачних ділянок. Як  показує практика, у березні-квітні різко збільшується кількість пожеж  на  дачних  масивах. Так, 28.02.2017 року виникла пожежа на садівничому масиві «Калина». Погода  сприяла швидкому розповсюдженню вогню по сухому трав’яному настилу,  який почав горіти  від  людської   недбалості та халатності,  внаслідок  чого  зайнявся дачний будинок.
Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області  нагадує, що категорично забороняється самовільно спалювати стерню, суху траву  за що передбачено адміністративну  відповідальність за статтею 77-1 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» у вигляді штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Також за порушення правил пожежної безпеки передбачена адміністративна відповідальність за статтею 175 КУпАП.
Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, адже кожен необережний вчинок може спричинити лихо! В разі виникнення пожежі звертатись за  екстреним номером «101».

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація