Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 лютого 2017 року
Сьогодні  під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації  Ірини Ревейчук відбулась  нарада з керівниками загальноосвітніх начальних закладів району за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, голови районної ради Андрія Броїла та працівників  відділу освіти райдержадміністрації.
Відповідно до розпорядчого документу  голови райдержадміністрації  усі навчальні заклади району мають приналежність до певних освітніх округів. Спектр питань сьогоднішньої наради  був зосереджений на діяльності    Любитівського  освітнього округу, зокрема  освітніх закладів сіл Любитів, Дроздні, Колодяжне, Білашів, Волошки та Рокитниця. На порядку денному питання про стан організаційної роботи щодо профілактики злочинності та правопорушень серед неповнолітніх,  стан викладання біології та екології, математики, фізики і інформатики, щодо організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Любитівського освітнього округу.
На початку наради  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман ознайомив керівників загальноосвітніх навчальних закладів з кадровими призначеннями, що відбулись в галузі освіти району, побажав учасникам наради плідної робочої зустрічі та гарних результатів в діяльності у поточному році.
В свою чергу голова районної ради Андрій Броїло детально проінформував присутніх  про фінансування освітньої галузі району у 2017 році.
В рамках наради завідувач сектору  молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Ювченко  вручив керівникам загальноосвітніх навчальних закладів  відзнаки та кубки  за зайняті призові місця в командному заліку змагань в рамках програми спартакіади школярів району «Ковельщина спортивна – 2016».
Щодо питання профілактики злочинності серед неповнолітніх школярів, то як зазначила методист  районного методичного кабінету відділу освіти Зоя Нестерук,  в останні роки спостерігається тенденція  до зростання  дитячої злочинності, тому проблема правового вихання залишається однією з головних в суспільстві. Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2017 рік  у навчальних закладах  Любитівського освітнього округу визначено  основні завдання для педагогів   з метою організації правовиховної роботи. З поміж іншого, Зоя Олександрівна  озвучила ряд рекомендацій  для керівників освітніх закладів щодо   роботи з профілактики злочинності, правопорушень, бездоглядності, безпритульності, проявів негативних явищ в учнівському середовищі.
Доповідаючи про стан викладання біології, екології, математики, фізики та інформатики  в вищезазначених навчальних закладах методисти відділу освіти Лариса Дятел та  Руслана Хвиць акцентували   увагу учасників наради на  результатах навчальних досягнень учнів  в біології, екології, математиці, фізиці та інформатиці, на роботі вчителів в питаннях  удосконалення змісту  та  підвищення якості викладання навчальних предметів, щодо сучасних методів роботи, впровадження в навчальний процес нових інтерактивних форм і методів проведення уроків, посилення контролю за роботою вчителів  з обдарованими дітьми, організації  роботи профільних гуртків, факультативів та інше.
З поміж іншого учасники наради обговорили та вирішили низку питань фінансово – господарської діяльності освітніх навчальних закладів району.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація